Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 Sklenička Maluj kámo!

Registrace do třetího kola hry "Maluj kámo!" právě probíhá! 

Zúčastnit se můžete bez ohledu na vaše umělecké zkušenosti, ale nárok na účast má pouze registrovaný člen Airbrush magazínu. Pokud tedy ještě nejste registrovanými čtenáři, musíte se nejprve zdarma registrovat na www.airbrushmagazin.cz a poté zaslat přihlašovací mail, viz instrukce níže. Každý účastník hry, který dodrží pravidla hry, obdrží na konci hry malý dárek - hrníček  (250 ml) na památku.

 Pravidla hry jsou jednoduchá:
 1. Nikomu neprozrazujte, co právě malujete do této hry! Pokud s tím potřebujete pomoci přímo na fóru, prostě jen nezmiňujte, že je to kvůli tomu.

   

 2. Registrace začíná 8. dubna a bude ukončena 30. dubna 2018.

   

 3. Po ukončení registrace napíšu Vaše jména na lístky, vložím do krabice a na slepo vylosuji pro každého z Vás jeho kámoše či kámošku.

   

 4. Každý z přihlášených ode mně dostane 1. května  zprávu s adresou toho, kdo je jeho malující kámoš.

   

 5. Vezměte vhodný materiál o rozměru dle libosti (ideálně formát A4, ale ne menší než formát pohlednice 15x10 cm) a namalujte své dílo. Téma je libovolné, pochopitelně s ohledem na veřejnou přijatelnost.

   

 6. Obrázek pro Vašeho kámoše či kámošku musíte odeslat nejpozději 31. května 2018 poštou. Dejte vědět, že jste dílo odeslali, abychom věděli, kdo už úkol splnil. Kdo to nestihne včas, bez rozumného důvodu, bude vyloučen z účasti v následujícím kole a ztrácí nárok na dárek. 

   

 7. Když obdržíte obrázek, s napětím očekáváme, že ho zveřejníte ve vyhrazeném vláknu fóra, aby mohli ostatní slintat a závidět :-) Dárek budu odesílat autorovi obrázku vždy po zveřejnění jeho obrázku od účastníka, který ji dostal.
 

Jde především o zábavu a je to navíc napínavé, protože vůbec nevíte pro koho kdo a co maluje!

Chcete se zúčastnit této hry?


1. Pokud ještě nejste čtenářem Airbrush magazínu, zaregistrujte se! 

2. Přihlašte se do hry zasláním e-mailu s předmětem "Registrace" na adresu malujkamo(zavinac)airbrushmagazin.cz (v uvedené adrese nahraďte závorku správným znakem).
  Nezapomeňte připsat tyto údaje o sobě:
 • Vaše jméno registrovaného uživatele na www.airbrushmagazin.cz
 • Skutečné jméno
 • Celou adresu (nezapomeňte i stát, jestli bude třeba někdo i ze Slovenska :-) )
 • Zaslané údaje budou použity pouze za účelem této hry a nebudou nikde zveřejňovány.


Na společnou zábavu se těší Murda a Nešpi