Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Airbrush magazín existuje již řadu let, určitou dobu byl zpoplatněn a nakonec je pro všechny čtenáře zdarma. Tedy za cenu registrace, což je ... zdarma.

Na jeho tvorbě se vystřídalo několik lidí (sám nevím, kdo všechno) a před zánikem ho zachránil Pavel Nešpor díky svému nadšení pro airbrush. Samotné nadšení ovšem nestačí a tak je tento web aktualizovaný nepravidelně, především díky novým příspěvkům jeho čtenářů.  Jako začátečník s airbrushem jsem se stal čtenářem i já a když jsem viděl rozsáhlost tohoto projektu, bral jsem to jako výzvu k oživení tohoto online magazínu. S Pavlem jsme si ujasnili, že to nevzdáme a navzdory tomu málu volného času, co dnes všichni máme, budeme nadále udržovat Airbrush magazín v chodu. Začali jsme aktualizací redakčního systému samotných stránek, která se projevila mírnou změnou vzhledu v lednu 2018 a pro čtenáře pak rychlejším načítáním stránek. 

Těšíme se na Vaše příspěvky a výtvory, proto malujte a milujte!

Pokud se Vám naše stránky líbí, dejte nám to vědět a můžete také přispět na provoz a další vývoj stránek dobrovolným příspěvkem přes tlačítko Donate. Děkujeme!

 

Za redakci Kamil alias Murda a Pavel alias Nešpi.