Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Pro plné využití celého magazínu se prosím zdarma registrujte.

1. Úvodní ustanovení

1.1. Služby, resp. produkty provozovatele stránek Airbrushmagazín.cz (dále jen "provozovatel") jsou poskytovány pouze těm zákazníkům, kteří se na této stránce zaregistrují za podmínek níže uvedených (dále jen "Podmínky") jako registrovaný člen soukromého archívu klubu Airbrushmagazín.cz

1.2. Odsouhlasením Podmínek zákazníkem a následnou registrací jeho členství ze strany provozovatele postupem dále uvedeným vzniká mezi těmito účastníky smluvní závazkový vztah, který se plně řídí těmito Podmínkami.


2. Registrace člena (uzavření smluvního vztahu)3. Provozovatel Airbrushmagazín.cz nenese odpovědnost za obsah zveřejňovaných textů či diskusních příspěvků, které nemusí vždy odpovídat stanovisku redakce provozovatele Airbrushmagazín.cz Provozovatel Airbrushmagazín.cz neodpovídá za případné škody způsobené publikací informací a materiálu v Airbrushmagazín.cz. Veškerá práva, copyrighty a ochranné známky vlastníků či autorů textů, článků a ostatních materiálů zůstávají zachována a vyhrazena.

4. Smluvní vztahy i právní důsledky provozování klubu Airbrushmagazín.cz spadají do právního rámce řádu České republiky.

5. Provozovatel klubu se výslovně a jednoznačně distancuje od veškerých totalitních, fašistických, komunistických, rasistických, teroristických či jiných aktivit zaměřených na potlačování svobod skupin či jednotlivce, nebo ohrožení jejich zdraví či života.

Redakce Airbrushmagazín.cz
2010-2019

kontaktní a identifikační údaje provozovatele jsou na požádání k dispozici na kontatkním emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.