Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Co je náš AIRBRUSH magazín? Je to internetový časopis pro všechny airbrush umělce od začátečníků až po pokročilé úrovně.

Oslovuje jak klasické airbrushery a také modeláře, profesionální nebo amatérské malíře, stejně jako kreativní počítačové grafiky a profesionální ilustrátory.

S Airbrush magazínem se dovíme jak postupně některé postupy,kroky a detaily malby, tak všechny druhů airbrush ilustrace, vlastní malbu , bodypainting a další airbrush použití. Přečtěte si informace o akcích a novinkách z Evropské airbrush scény, tipy od odborníků, stejně jako zprávy o airbrush práce a projekty. Nabízíme také přípravné kresby ve vysokém rozlišení fotografií, extra obrázky a texty, stejně jako chystaná videa z práce našich i zahraničních firem a umělců.

Samozřejmě je připravena sekce i pro amatéry a lehce pokročilé v této technice.V nové sekci si projdeme tvorbu obrazu pomocí šablon a povíme si o nejčastějších problémech na české a zahraniční scéně,obchody a hlavně akce.Pro plné využití celého magazínu se prosím zdarma zaregistrujte.

Jako registrovaní získáváte automaticky přístup do Airbrush fóra.
Zde můžete získat odpovědi na Vaše otázky, nahrávat soubory a fotografie, odpovídat a reagovat na témata.
Získáte tím přístup k novým článkům, recenzím. Získáte přístup do rozsáhléro archívu časopisu , můžete publikovat články a nahrávat své fotografie do galerie.

Po registraci se vám  max. do 48h zpřístupní účet. Zpřístupnění se dělá ručně kvůli eliminaci spamu a nežádoucích registrací.


V případě dotazů prosím kontaktujte redakci.