Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 Maluj kámo! 2019

Po roce opět spouštíme registraci do hry "Maluj kámo!"Milí foukači, přijměte tuto výzvu a darujte svůj obrázek dalšímu z účastníků hry. Na oplátku dostanete obrázek od jiného účastníka hry. Máme spoustu nových členů a tak se nebojte ukázat, co už umíte! Zúčastnit se tedy můžete bez ohledu na vaše umělecké zkušenosti, jedinou podmínkou je být registrovaným členem Airbrush magazínu.

Pokud tedy ještě nejste registrovanými čtenáři, musíte se nejprve zdarma registrovat na a poté zaslat přihlašovací mail, viz instrukce níže. Každý účastník hry, který dodrží pravidla hry, obdrží na konci hry malý dárek, viz info níže.

Jak hra probíhá:
 1. Cílem hry je vytvořit vlastní malbu pomocí airbrush techniky, případně v kombinaci s jinou technikou malování nebo kreslení. Nikomu neprozrazujte, co právě malujete do této hry! Pokud s tím potřebujete pomoci přímo na fóru magazínu, prostě jen nezmiňujte, že je to kvůli tomu. 

   

 2. Registrace začíná 3. dubna a bude ukončena 30. dubna 2019.

   

 3. Po ukončení registrace vylosujeme pro každého přihlášeného jeho kámoše/kámošku, pro kterého/kterou bude malovat.

   

 4. Každý z přihlášených od nás dostane 1. května  zprávu s adresou toho, kdo je jeho malující kámoš.

   

 5. Vezměte vhodný materiál o rozměru dle libosti (ideálně formát A4, ale ne menší než formát pohlednice 15x10 cm) a namalujte své dílo. Téma je libovolné, pochopitelně s ohledem na veřejnou přijatelnost.

   

 6. Obrázek pro Vašeho kámoše či kámošku musíte odeslat nejpozději 31. května 2019 poštou nebo jinou doručovatelskou službou. Dejte vědět, že jste dílo odeslali, abychom věděli, kdo už úkol splnil. Kdo to nestihne včas, bez rozumného důvodu, ztrácí nárok na dárek od Airbrush magazínu. 

   

 7. Když obdržíte obrázek, s napětím očekáváme, že ho zveřejníte, aby mohli ostatní slintat a závidět :-) Dárek budeme odesílat autorovi obrázku vždy po zveřejnění jeho obrázku od účastníka, který ji dostal.

Jde především o zábavu a navíc nevíte kdo co a pro koho maluje!

Chcete se zúčastnit této hry?


1. Pokud ještě nejste čtenářem Airbrush magazínu, zaregistrujte se! 

2. Přihlašte se do hry zasláním e-mailu s předmětem "Registrace" na adresu malujkamo(zavinac)airbrushmagazin.cz (v uvedené adrese nahraďte závorku správným znakem).
  Nezapomeňte připsat tyto údaje o sobě:
 • Vaše jméno registrovaného uživatele na www.airbrushmagazin.cz
 • Skutečné jméno
 • Celou adresu (nezapomeňte i stát, jestli bude třeba někdo i ze Slovenska :-) )
 • Zaslané údaje budou použity pouze za účelem této hry a nebudou nikde zveřejňovány.

Máme pro Vás připravený tento dárek  - hrníček  (250 ml) na památku

    Sklenička Maluj kámo!
Na společnou zábavu se těší redakce Airbrush magazínu!